ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

Job Type: Full Time
Job Location: Our Location

Περιγραφή

H Crystal S.A., με έδρα τη Νέα Σάντα Κιλκίς, που δραστηριοποιείται στον χώρο παραγωγής επαγγελματικών ψυγείων και καταψυκτών “plug in”, αναζητά υπεύθυνο τμήματος παραγωγής πλήρους απασχόλησης.

• Πενθήμερη εργασία σε 7ήμερη βάση (Δευτ – Παρ)
• Πρωινή βάρδια

Αρμοδιότητες:
• Συντονισμός προσωπικού του τμήματος
• Διασφάλιση εκτέλεσης παραγωγής σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές
• Διασφάλιση της τήρησης των μέτρων υγιεινής, ασφάλειας και περιβάλλοντος σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρείας και τις ισχύουσες νομοθετικές διατάξεις

Απαραίτητα Προσόντα:

• Ελάχιστη προϋπηρεσία 5 ετών σε βιομηχανικό περιβάλλον
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Ηγετικές ικανότητες
• Ικανότητα διαχείρισης και ανάπτυξης ομάδας
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Ικανότητα ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων
• Συνέπεια και οργανωτικότητα

Παροχές:

• Ανάλογες των προσόντων και της προϋπηρεσίας

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
Back To Top