Refrigeration is a cornerstone of modern life, influencing numerous aspects of daily living, industry, and…
![Αγώενς εργασιακού Αθλητισμού - Συμμετοχή Crystal SA](https://crystal.gr/wp-content/uploads/2019/11/ergasiakos-athlitismos.jpg.pagespeed.ce.1PtuKQyFlg.jpg)
Ετήσια συνάντηση εργασιακού αθλητισμού στην Βόρεια Ελλάδα
Συμμετοχή της εταιρείας μας στην ετήσια συνάντηση εργασιακού αθλητισμού στην Βόρεια Ελλάδα.
Ο Ελληνικός Οργανισμός Εργασιακής Άθλησης & Υγείας παρουσίασε την μεγαλύτερη ετήσια συνάντηση εργασιακού αθλητισμού στην Βόρεια Ελλάδα και η CRYSTAL UNITED ήταν εκεί λαμβάνοντας συμμετοχή στο τουρνουά ποδοσφαίρου 7x7 στο οποίο και κατέκτησε την 3 θέση!!!
Συγχαρητήρια στους διοργανωτές, στους χορηγούς και σε όλους όσους βοήθησαν στο να γίνουν αυτές οι άρτιες διοργανώσεις. Εμείς θα είμαστε πάντα κοντά σας.
Και του χρόνου Πρωταθλητές!!!